Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
