Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
