Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: None
ka: არცერთი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
