Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Default
kk: Стандартты
