Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម
