Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت
