Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Unique ID
lt: Unikalus ID
