Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд
