Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
