Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Unique ID
nl: Uniek ID
