Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
