Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
