Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto
