Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
