Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
