Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Grid Settings
uk: Параметри сітки

en: Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор
