Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Overlay Color
vi: Màu Che phủ

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Unique ID
vi: ID duy nhất
