Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.9) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: None
es: Ninguno

en: Views
es: Vistas

en: Unique ID
es: ID único
