Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.9) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Unique ID
hu: Egyedi azonosító

en: Animation Type
hu: Animáció típusa
