Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.7) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Offset
cy: Ongli

en: Overlay Color
cy: Lliw Troshaen

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
