Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.7) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
