Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.7) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು
