Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
