Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.7) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
