Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.7) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: ,
fa: ،

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Master
fa: مدیر
