Views Lightbox - Views Vanilla JavaScript Lightbox (VVJL) (1.0.8) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Overlay Color
ru: Цвет фона

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Animation type
ru: Тип анимации

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Grid Settings
ru: Настройки сетки
