Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Top
fa: بالا

en: Views
fa: نماها

en: Bottom
fa: پایین

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Percentage (%)
fa: درصد (%)

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Rotate
fa: چرخاندن

en: Master
fa: مدیر
