Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Views
ur: ویوز

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
