Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Default
af: Verstek

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
