Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
