Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Bottom
az: Aşağı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Rotate
az: Fırladın

en: Breakpoint
az: Kəsmə nöqtəsi
