Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Apply
be: Ужыць

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: Rotate
be: Павярнуць
