Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Left
bo: གཡོན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Overlay color
bo: ཁ་དོག་གབ་པ།

en: Overlay opacity
bo: ནང་གསལ་མ་ཡིན་པའི་ཚད་རྩེག་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
