Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Percentage (%)
ca: Percentatge (%)

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Rotate
ca: Girar

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura
