Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Default
da: Standard

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Bottom
da: Bund

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Percentage (%)
da: Procent (%)

en: Apply
da: Udfør

en: Overlay color
da: Farve på overlejring

en: Overlay opacity
da: Gennemsigtighed af overlejring

en: Offset
da: Forskydning

en: Maximum width
da: Maksimumbredde

en: Overlay Color
da: Farve på overlejring

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Rotate
da: Rotér

en: Asc
da: Stigende
