Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Percentage (%)
el: Ποσοστό (%)

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Maximum width
el: Μέγιστο πλάτος

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: Asc
el: Αύξ

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
