Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Views
et: Vaated

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Bottom
et: Alumine

en: Linear
et: Lineaarne

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Rotate
et: Pööra

en: Asc
et: Kasvav

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
