Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Apply
fi: Käytä

en: Maximum width
fi: Maksimileveys

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Rotate
fi: Kieritä

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
