Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Views
gl: Vistas

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Bottom
gl: Botón

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Rotate
gl: Rotar
