Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Bottom
gu: નીચે

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો
