Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Top
hi: ऊपर

en: Views
hi: द्रश्य

en: Bottom
hi: तल

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Apply
hi: लागू करें

en: Maximum width
hi: अधिकतम चौड़ाई

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Breakpoint
hi: ब्रेकप्वाइंट
