Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Default
hr: Zadano

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Bottom
hr: Dno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Apply
hr: Primjeni

en: Overlay color
hr: Boja prekrivača

en: Overlay opacity
hr: Prozirnost prekrivanja

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina

en: Rotate
hr: Zakreni

en: Asc
hr: Uzlazno
