Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Views
hu: Nézetek

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Bottom
hu: Alja

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Percentage (%)
hu: Százalék (%)

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Overlay color
hu: Átfedés színe

en: Overlay opacity
hu: Átfedés átlátszatlansága

en: Offset
hu: Eltolás

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Height value
hu: Magasság értéke

en: Asc
hu: Növ

en: Unique ID
hu: Egyedi azonosító

en: Breakpoint
hu: Töréspont
