Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Left
hy: Ձախ

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն

en: Rotate
hy: Պտտել
