Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Default
it: Predefinito

en: Top
it: In cima

en: Views
it: Viste

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: Bottom
it: In fondo

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Percentage (%)
it: Percentuale (%)

en: Apply
it: Applica

en: Overlay color
it: Colore sfumatura

en: Overlay opacity
it: Opacità sfumatura

en: Offset
it: Scostamento

en: Maximum width
it: Larghezza massima

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Rotate
it: Ruota
