Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Default
ja: デフォルト

en: Top
ja: トップ

en: Views
ja: ビュー

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Percentage (%)
ja: 割合（％）

en: Apply
ja: 適用

en: Overlay color
ja: オーバーレイ用カラー

en: Overlay opacity
ja: オーバーレイの不透明度

en: Offset
ja: オフセット

en: Maximum width
ja: 最大幅

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Rotate
ja: 回転

en: Asc
ja: 昇順

en: Breakpoint
ja: ブレークポイント
