Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា

en: Rotate
km: បង្វិល
