Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Linear
kn: ರೇಖಾತ್ಮಕ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Rotate
kn: ತಿರುಗಿಸು
