Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی

en: Rotate
ku: سووڕاندن
