Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Bottom
lt: Apačia

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Percentage (%)
lt: Procentai (%)

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Unique ID
lt: Unikalus ID
